Organització del centre

     ÒRGANS DE GESTIÓ I PARTICIPACIÓ EN EL CENTRE

 

Equip Directiu

Directora Titular i Pedagògica Amparo Navarro Ferrà                     
Cap d’estudis: E.I. / E.P.           Joan Príncep Gisbert
Cap d’estudis: E.S.O. Àngels Bladé Castel
Coordinadora Pastoral Victoria E. Nacher Ferrer
Administradora Carmen Zaragoza Torres

 

Consell Escolar

Directora Titular      Amparo Navarro Ferrà                             
Representants Titularitat
  Carmen Zaragoza Torres

Victoria E. Nacher Ferrer

Joan Príncep Gisbert

 
Representants Professors
 

Antonieta Guimerà Altabás

Gemma Domingo González

Cinta Llosa Vallespí

Mª José Gascón Valldepérez

Representants Pares i Mares
 

Robert Guinart Pallarés

Patrícia Llorca Margelí

Belén Bonet Lavega

Gema Esteban Lerin (AMPA)

Representants Alumnes
Lluc Carles Llorca Pau Monfort Esteban
Representant P.A.S. Ana Mª López Valdelvira
       

 

Equip  de  Pastoral

Directora Titular i Pedagògica:                        

Amparo Navarro Ferrà

 

Coordinadora de pastoral:           Victoria E. Nacher Ferrer
Representants professorat          

Laura Barberà García

Geno Cabrera González

Imma Alcoverro Espuny

José A. Marzal Marín

 

 

 

Claustre de professors

 

Educació Infantil

1r Cicle: 2n Cicle:

P0: Ana Piñar Cuenca

P1: Glòria Forner Seriol

P2: Gemma Domingo González

P3: Melani Príncep Geira

P4: Cèlia Hernández Gómez

P5: Laura Barberà García

Altres Professores
 

Mª Eulàlia Duart Paradell 

Laia Monllaó Sabaté

 

Educació Primària

1r: Mª José Gascón Valldepérez

2n: Antonieta Guimerà Altabás

3r: Líria Pelayo Bas

4t: Geno Cabrera González

5è: Jordi I. Castellà Espuny

6è: Rut Monllaó Hernández

Altres Professors
  Victoria E. Nacher Ferrer

Núria Ibáñez Heredero

Jordi Vallespí de la Cruz

Joan Príncep Gisbert

 

ESO

1r: Verònica Masià Lúcia

2n: David Ortín Artigas

 

3r: Pablo Iriondo Sanz

4t: Irene Forés Bellés

Altres Professors
Cinta Llosa Vallespí

Felip Carles Munné

Imma Alcoverro Espuny

Amparo Navarro Ferrà

Àngels Bladé Castel

Lluís Roso Bruno

 

Cicles Formatius de Grau Mitjà (CFGM)

 

Cures Auxiliars d’Infermeria

José Antonio Marzal Marín

Simó Favà Alexeindri